IMG_1381

Posiadaczki długich i farbowanych włosów łączny się! Pewnie tak jak ja wiecie, że ciężko o szampon który byłby jednocześnie rzeczywiście dobry jakościowa, a do tego miał jeszcze duże opakowanie, idealne dla posiadaczek długich włosów.
Niedawno marka Marion wypuściła na rynek serię szamponów przeznaczonych do różnych rodzajów włosów w bardzo dużych opakowaniach, w dodatku z wygodną pompką.

Ruszyłam więc ostro do testów i wiecie co? Okazało się, że jest to świetny jakościowo produkt! Po pierwsze jest bardzo wydajny i daje dużo kremowej piany, dzięki czemu małe ilości wystarczają na mycie. A jeżeli tak jak ja myjecie włosy zawsze dwa razy to tym bardziej będziecie wdzięczne za tą wydajność.
Włosy są miękkie i nie plączą się, choć nigdy nie użyłabym go bez odżywki po myciu. Lubię dopieszczać swoje włosy, więc samo mycie szamponem po prostu nie jest dla mnie.

Cieszę się, że ktoś wpadł na pomysł szamponu w takim opakowaniu. Nie dość, że jest ona duże, to jeszcze bardzo wygodne w używaniu – dzięki pompce bezproblemowo wyciśniecie szampon nawet z mokrymi rękami 🙂 Brawo Marion 🙂

Jeżeli jeszcze nie znacie szamponów z tej serii to zachęcam do znalezienia odpowiedniej wersji dla siebie i wypróbowania. Ja na pewno jeszcze nie raz po niego sięgnę –  w końcu znalazłam coś odpowiedniego dla moich włosów.

A jakich szamponów Wy aktualnie używacie? 🙂 Koniecznie dajcie znać 🙂

Buziaki, Ilona