IMG_1399

Serum wyszczuplające – produkt po który z nadzieją sięga wiele kobiet. Jest ich na rynku bardzo wiele i nawet mi zdarzyło się mieć z nimi styczność. Tym razem trafiło do mnie złote serum od Eveline Cosmetics. Patrząc na moje ostatnie zachwyty tą marką z nadzieją sięgnęłam po to serum, nie żebym miała ochotę zredukować tkankę tłuszczową, ale odrobina ujędrnienia ciała by się przydała. Na co dzień walczę o utrzymanie odpowiedniej sylwetki pilnując odpowiedniej diety oraz ćwicząc. Ale kto nie chciałby, aby szło to sprawniej? Żeby do wymarzonej sylwetki wystarczało regularne używanie serum czy innego produktu tego typu? No ja bym chciała.

Serum ma konsystencję balsamu do ciała, łatwo się wciera i szybko wchłania. Na ciele daje efekt odczuwalny typowo dla tego typu produktów, który ma pokazać że działa. Ale szczerze? Poza nawilżeniem i lekkim ujędrnieniem skóry jakoś nie odczułam super efektów. Być może lepiej sprawdziło by się u osoby, która ma większe problemy z cellulitem. Nie mniej jednak u nie niestety było niewypałem.

IMG_1398

Stosujecie tego typu produkty? A może stawiacie na inne sposoby walki z tkaną tłuszczową i cellulitem? Koniecznie dajcie znać 😉

Buziaki, Ilona 🙂