Okolice naszego ciała są różne. Człowiek jest tak stworzony, że jedne części ciała mogą być narażone na różne czynniki zewnętrzne i nic im nie będzie, ale są też takie na które trzeba szczególnie uważać i odpowiednio o nie dbać.

P1120036.JPG

Taką strefą są okolice intymne.  Zapewne wiele z Was słyszało o różnych infekcjach tej okolicy. A wiecie, że grzybica może powstać w skutek antybiotykoterapii? Sama znam osoby, które po leczeniu antybiotykami wpadały w załamanie psychiczne bo musiały odwiedzać ginekologa kilka razy w tygodniu – ponieważ nie jest łatwo zakwasić organizm i wyleczyć.

P1120038

TOŁPA przychodzi o na ratunek w różnych sytuacjach życia. Ale najważniejsze jest to, aby w odpowiedni sposób zapobiegać – bo leczenie nie dość, że jest trudne to i kosztowne. Stąd pojawił się wspaniały płyn do okolic intymnych który….

P1120039Zapobiega różnego typu nieprzyjemnościom :] Ważne aby codziennie odpowiednio pielęgnować tę delikatną strefę a wszystko powinno pozostać w odpowiedniej fazie.

P1120040.JPG

Ten płyn ma bardzo delikatny i przyjemny zapach – ale co ważniejsze w tym przypadku to fakt, że odpowiednio dba o okolice intymne i łagodzi wszelkiej maści podrażnienia.

P1120037.JPG

Nie podrażnia

Nie uczula

Regeneruje

Chroni

 

= Warto go mieć w domu!

Polecam ZEBRA!