Bardzo dobry krem na dzień dla każdej kobiety 🙂

P1120981.JPG

Wyjątkowo bogaty i skuteczny produkt najnowszej generacji o działaniu rewitalizująco-ochronnym. Do każdego rodzaju skóry. Dostosowuje działanie do kondycji skóry i jej wieku. Wspaniale restrukturyzuje skórę, koi, oczyszcza pory i normalizuje wydzielanie sebum. Działa antyoksydacyjnie, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry. Zawarty w nim m.in. filmexel z drzewa Tara i czerwonej algi działa wygładzająco i przeciwstarzeniowo, a masło moringa ma wyjątkowe właściwości odżywcze i jest niezwykle bogate w witaminy. Dzięki temu Ty masz zagwarantowane opóźnienie procesów starzenia, a Twoja skóra młody i zdrowy wygląd. Skóra staje się bardziej promienna i atrakcyjna już po pierwszym użyciu. Zapowiada się piękny dzień!

Kosmetyk w 100% z naturalnych składników certyfikowanych.

P1120979.JPG

Bardzo przyjemny delikatny krem na dzień. Jedyny jego minus to wysoka cena bo kosztuje 140zł. Wiem, że nie każdy może sobie pozwolić na tak drogi krem – Ja na pewno nie. I gdyby nie portal Udziewczyn nie miałabym możliwości wypowiedzenia się na jego temat 🙂

P1120980.JPG

Krem dobrze się dozuje i ma wspaniałą konsystencję, która pięknie rozprowadza się po twarzy. Moja twarz już po 2 dniach aplikacji tego kremu zyskała piękny koloryt oraz sprawia wrażenie nieskazitelnej. Bardzo się cieszę, że krem tak dobrze na mnie działa,  nie uczula nie podrażnia nie powoduje nic co szkodzi.

P1120981.JPG

Jego forma przyciąga wzrok wszystkich którzy do nas przychodzą. Jednak cena zniechęca do ponownego zakupu – ale cóż nie każdy może sobie na to po prostu pozwolić i to jest całkowicie zrozumiałe.

Ja z tego miejsca dziękuję portalowi Udziewczyn za możliwość przetestowania tego przyjemnego produktu.

I cóż? Nie pozostaje mi nic innego jak polecić Wam jego zakup. :))

Zebra.